Kampanya
Firmamız 14 Eylül 2020-29 Eylül 2020 tarihleri arasında 500 lt Dik Boyler ve 500 lt Akümülasyon Tankı için stoklarla sınırlı kampanya düzenlemiştir.

Dik Boyler 500 lt - 10 Atü
Spiral Isıtıcılı, Taşyünü İzoleli, suni deri kılıf, katotik korumalı 2900 TL+KDV

Akümülasyon Tankı 500 lt - 10 Atü
 Taşyünü İzoleli, suni deri kılıf, katotik korumalı 2600 TL+KDV

Bilgilerinize sunulur......
Site Haritası
Takvim
Ürünler

  Anasayfa


     Orta Büyüklük Ters Osmoz Sistemleri

   
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Ticari Ters Osmoz Sistemleri ( orta ölçek)

Osmoz suyun herhangi bir dış kuvvet olmaksızın yarı geçirgen bir zardan, az yoğun ortamdan çok yoğun ortama geçişidir. Örneğin bitkiler yarı geçirgen hücre zarı sayesinde topraktan suyu osmoz prensibi ile alarak yapraklara kadar iletir.Reverse Osmoz yukarıda anlatılan işlemin ters yönde basınç altında yapılmasıdır. Bundan esinlenerek üretilmiş sentetik yarı geçirgen membranlar kullanılarak su saflaştırılır. Ticari  reverse osmosis sistemleri yaygın olarak hastaneler, hemodiyaliz merkezleri, kimya ve kozmetik sektörü, ısıcam, kaplama sektörü ve büyük ölçekli laboratuarlarda kullanılır.Sistem performansını anında gösteren TDS metre ve flowmetreler standart olarak kullanılmıştır.RO arıtım sisteminin her koşulda mükemmel çalışması ve giriş suyu kesilmelerine karşı pompayı korumak için giriş basınç sensörü, rezerv tankı dolduğunda sistemi kapatması için elektrikli flatör kablo çıkışı, elektrik kesildiğinde sistemi koruyan giriş solenoid vanası sizin rahatınız için özenle seçilerek kullanılmıştır.
Membranın uzun ömürlü çalışmasını sağlamak için autoflush (sistemde oluşabilecek kimyasal tıkanmaları geciktirici otomatik yıkama solenoidi) ile sistem geri kazanımı ve pompa debi stabilizasyonunu sağlamak için  ayar vanası kullanılmıştır.

 
 
Sipariş Formu
Ad Soyad
Ürün Kodu
Cep Telefonu
Sabit Telefon
İl
Adres
Sipariş Sayısı
Ödeme Şekli
E-Mail
Mesaj
 
 
 
Duyuru
Firmamız doğal kaynak tüketimini, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıkları azaltacağını, yasal mevzuata uygun hareket edeceğini kabul ve taahhüt eder....
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret200918
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
KREDİ KARTI İLE ÖDEME
BİZE ULAŞIN

PLAKALI EŞANJÖR SERVİS HİZMETLERİ

 Her marka model için

-Plakalı eşanjör bakım sözleşmesi

- Plakalı eşanjör plaka ve conta temini

- Plakalı eşanjör conta plaka  değişim, bakım, onarım

-Plakalı eşanjör dış gövde değişim

-Kimyasal temizleme ve contalama

Ürünler